Председник УВПС Љубомир Драгањац упутио је припадницима Центра војномедицинских установа Београд честитку следеће садржине:

            ,,Припадницима Центра војномедицинских установа Београд, у име припадника Удружења војних пензионера Србије и своје лично, упућујем срдачне честитке поводом 9. јуна - Дана центра.

            Изражавамо Вам велику захвалност за све што сте радили и радите за здравље војних осигураника својим професионалним приступом и емпатијом, користећи најсавременије методе лечења.

            Сигурни смо да ћете поверење које су стицале генерације пре вас одржати уз бољу кадровску попуњеност, повољније услове рада, савремену медицинску опрему и бољи материјални положај.

            Као и до сад ми смо уз вас и желимо вам добро здравље, личну и породичну срећу".